Ultra lanovka | O projekte
13
single,single-post,postid-13,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

O projekte

“Nie je jednoduché nájsť spôsob rozhovoru o téme, ktorá je sotva témou nádeje alebo možného definitívneho víťazstva. V zázrak je nutné dúfať. Zázrak sa však nedá sľúbiť ani vyrobiť.”

Sme skupina horských ultra bežcov, ktorá pred 4 rokmi začala na pretekoch STEFANIK TRAIL podporovať finančnou zbierkou detský mobilný hospic n.o. PLAMIENOK. Zblížili sme sa. Dnes vieme, že práca, ktorú robia odborní pracovníci v Plamienku pre svojich klientov je na nezaplatenie. Chceme pomôcť viac ako do teraz.

  • Chceme upútať pozornosť dobrých ľudí na celom Slovensku a nebojíme sa pracovať s ľudsky najťaživejšou témou, témou predčasnej smrti dieťaťa.
  • Chceme našim projektom zažať svoj Plamienok v tejto tme spôsobom, ktorý je nám vlastný a ktorému rozumieme.  Všetkým dávame zároveň možnosť pripojiť sa k nám spôsobom, ktorý nevyžaduje ultra výkon a nežiada prejav tichého, či ponurého súcitu.
  • Chceme myslieť maximálne pozitívne a ukázať, že my šťastnejší v našich životoch vieme spojiť sily aj veselým spôsobom pre vážnu vec.

Preto Vás ostatných, našich príbuzných, priateľov, kamarátov, známych aj neznámych vyzývame na truc osudu 8. apríla, PREDBEHNITE NÁS!!!

Tu by som doplnil button „Chcem projekt podporiť“ s linkou na podstránku VÝZVA

No Comments

Post a Comment