Ultra lanovka | O projekte
15
page,page-id-15,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Sme skupina horských ultra bežcov, ktorá pred 5 rokmi začala na pretekoch STEFANIK TRAIL podporovať finančnou zbierkou detský mobilný hospic n.o. PLAMIENOK. Zblížili sme sa. Dnes vieme, že práca, ktorú robia odborní pracovníci v Plamienku pre svojich klientov je na nezaplatenie. Chceme pomôcť viac ako doteraz. V roku 2016 sme založili nový, charitatívny bežecký projekt UltraLanovka pre Plamienok. Veľmi veľký a do istej miery až nečakaný úspech nás povzbudil a v tomto projekte chceme s komunitou bežcov pokračovať a rozvíjať ho.

 

Aj tento rok sa na našu prosbu ujal záštity nad podujatím starosta mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, pán Mgr. Rudolf Kusý.

 

  • Chceme upútať pozornosť dobrých ľudí na celom Slovensku a nebojíme sa pracovať s ľudsky najťaživejšou témou, témou predčasnej smrti dieťaťa.
  • Chceme našim projektom zažať svoj Plamienok v tejto tme spôsobom, ktorý je nám vlastný a ktorému rozumieme.  Všetkým dávame zároveň možnosť pripojiť sa k nám spôsobom, ktorý nevyžaduje ultra výkon a nežiada prejav tichého, či ponurého súcitu.
  • Chceme myslieť maximálne pozitívne a ukázať, že my šťastnejší v našich životoch vieme spojiť sily aj veselým spôsobom pre vážnu vec.

 

Chcem podporiť projekt