Ultra lanovka | O projekte
15
page,page-id-15,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Sme skupina horských ultra bežcov, ktorá pred 5 rokmi začala na pretekoch STEFANIK TRAIL podporovať finančnou zbierkou detský mobilný hospic n.o. PLAMIENOK. Zblížili sme sa. Dnes vieme, že práca, ktorú robia odborní pracovníci v Plamienku pre svojich klientov je na nezaplatenie. Chceme pomôcť viac ako doteraz. V roku 2016 sme založili nový, charitatívny bežecký projekt UltraLanovka pre Plamienok. Veľmi veľký a do istej miery až nečakaný úspech nás povzbudil a v tomto projekte chceme s komunitou bežcov pokračovať a rozvíjať ho.

 

Aj tento rok sa na našu prosbu ujal záštity nad podujatím starosta mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, pán Mgr. Rudolf Kusý.

 

  • Chceme upútať pozornosť dobrých ľudí na celom Slovensku a nebojíme sa pracovať s ľudsky najťaživejšou témou, témou predčasnej smrti dieťaťa.
  • Chceme našim projektom zažať svoj Plamienok v tejto tme spôsobom, ktorý je nám vlastný a ktorému rozumieme.  Všetkým dávame zároveň možnosť pripojiť sa k nám spôsobom, ktorý nevyžaduje ultra výkon a nežiada prejav tichého, či ponurého súcitu.
  • Chceme myslieť maximálne pozitívne a ukázať, že my šťastnejší v našich životoch vieme spojiť sily aj veselým spôsobom pre vážnu vec.

Preto Vás ostatných, našich príbuzných, priateľov, kamarátov, známych aj neznámych vyzývame na truc osudu 13. apríla 2019, PREDBEHNITE NÁS!!!

Chcem podporiť projekt