Ultra lanovka | Propozície ultra behu
21
page,page-id-21,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Dostavenie na štart: 12.4.2019 o 22:30 (pre odovzdanie pokynov a organizované fotenie)

Dĺžka pretekov: 24 hodín, na konci pretekov fotenie, drink, a zaujímavá tombola

Dĺžka okruhu: 3 KM

Výškové stúpanie okruhu: 186 M

Pomer trail / asfalt = 95 / 5 %

Mapa okruhu

Registrácia ultra bežcov (bude spustená 1.11.2018)

Počet pretekárov: max. 70, štartovať môžu pretekári od veku 18 rokov. Každý zaregistrovaný pretekár nad kapacitu 70 účastníkov bude organizátormi mailom alebo telefonicky upozornený, že sa automaticky stáva náhradníkom.

Bežci – dobrovoľní prispievatelia: Za dobrovoľný príspevok v stane časomiery obdrži kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Po každom kole si v stane časomiery dajú kartičku označiť. Keď bude karta celá vyplnená, alebo po prejdení kola, dvoch, troch… už ďalej nebudú pokračovať, kartu odovzdajú do stanu časomiery.

Extra čelové lampy: pre beh vo večerných, skorých ranných a nočných hodinách budú pre dobrovoľných prispievateľov k dispozícii nabité čelové lampy v počte 30. Príďte si tak vyskúšať beh nočným lesom s našimi pretekármi!

Občerstvovacie a logistické depo: Horná stanica lanovky

Potraviny a nápoje zabezpečené organizátorom pre ultra bežcov: voda, čaj, iont, Red Bull, Red Bull Cola.

Potraviny a iné nápoje: zabezpečujú si samotní bežci a môžu využiť prevádzku bufetu www.hornastanica.sk počas celého trvania pretekov, alebo ďalších bufetov na Kolibe počas ich bežnej prevádzky.

Pomoc v občestvovacom depe zabezpečená dobrovoľníkmi: odborná zdravotná pomoc, výdaj nápojov a potravín, časomiera, prezentácia, výdaj štartových čísiel a kariet, fotografovanie, dobrá nálada, povzbudenie, varovania, pozitívne myslenie a hecovanie :)

Osobné veci bežcov budú uložené na zabezpečenom mieste. Priebežná hygiena a wc budú zabezpečené organizátormi.

Odporúčania organizátorov pre bežcov a dobrovoľníkov: prineste viac čelových lámp alebo náhradné monočlánky, oblečenie na niekoľko výmien, resp. podľa celodennej predpovede počasia (zodpovedne).

Ďalšie informácie: Ostatné otázky publikujte na Facebooku a my vám na ne odpovieme v čo najkratšom čase.