Ultra lanovka | Propozície ultra behu
21
page,page-id-21,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Dostavenie na štart: 12.4.2019 o 22:30 (pre odovzdanie pokynov a organizované fotenie)

Dĺžka pretekov: 24 hodín, na konci pretekov fotenie, drink, a zaujímavá tombola

Dĺžka okruhu: 3 KM

Výškové stúpanie okruhu: 186 M

Pomer trail / asfalt = 95 / 5 %

Mapa okruhu

Registrácia ultra bežcov (bude spustená 1.11.2018)

Počet pretekárov: max. 50, štartovať môžu pretekári od veku 18 rokov. Každý zaregistrovaný pretekár nad kapacitu 50 účastníkov bude organizátormi mailom alebo telefonicky upozornený, že sa automaticky stáva náhradníkom.

Extra čipy na zapožičanie pre beh max. 5 kôl bez registrácie: 100 kusov voľných prenosných čipov, ktoré si za dobrovoľný príspevok do finančnej zbierky môže 13. apríla 2019 požičať každý v ktorúkoľvek dobu.

Extra čelové lampy: pre použitie extra čipov vo večerných, skorých ranných a nočných hodinách budú pre dobrovoľných prispievateľov k dispozícii nabité čelové lampy v počte 30. Príďte si tak vyskúšať beh nočným lesom s našimi pretekármi!

Občerstvovacie a logistické depo: Horná stanica lanovky

Potraviny a nápoje zabezpečené organizátorom pre ultra bežcov: voda, čaj, iont, Red Bull, Red Bull Cola, Fruit Puree

Potraviny a iné nápoje: zabezpečujú si samotní bežci a môžu využiť prevádzku bufetu www.hornastanica.sk počas celého trvania pretekov, alebo ďalších bufetov na Kolibe počas ich bežnej prevádzky.

Pomoc v občestvovacom depe zabezpečená dobrovoľníkmi: odborná zdravotná pomoc, výdaj nápojov a potravín, časomiera, prezentácia, výdaj štartových čísiel a čipov, fotografovanie, dobrá nálada, povzbudenie, varovania, pozitívne myslenie a hecovanie :)

Osobné veci bežcov budú uložené na zabezpečenom mieste. Priebežná hygiena a wc budú zabezpečené organizátormi.

Odporúčania organizátorov pre bežcov a dobrovoľníkov: prineste viac čelových lámp alebo náhradné monočlánky, oblečenie na niekoľko výmien, resp. podľa celodennej predpovede počasia (zodpovedne).

Ďalšie informácie: Ostatné otázky publikujte na Facebooku a my vám na ne odpovieme v čo najkratšom čase.