Ultra lanovka | Štartová listina
385
page,page-id-385,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Štartová listina, kategória ULTRA 2019

 

Aktuálne prihlásených 69 ultrabežcov (štartové čísla sú predbežné, štartovka sa bude uzatvárať 1.4.2019, registrácia tu):

 

  1. Marcela Svobodova, Bratislava
  2. Martin Černý, Bratislava
  3. Martin Marendiak, Bratislava
  4. Palko Majo, Bratislava
  5. Martin Neradovic, Stupava
  6. Soňa Poláková, Bratislava
  7. Milan Polák, Bratislava
  8. Zuzka Hrúzová, Stupava
  9. Jozef Ostrihoň, Lubeník
  10. Jano Hrúz, Stupava
  11. Jozef Kalman, Ratkovské Bystré
  12. František Slezák, Bratislava
  13. Martin Urbanik, Bratislava
  14. Rastislav Gira, Bratislava
  15. Jan Blunar, Bratislava
  16. Vanda Jenejova, Bratislava
  17. Martin Klepáč, Bratislava
  18. Marian Koniar, Bratislava
  19. Peter Zelenak, Chorvátsky Grob
  20. Timotej Šály, Banská Bystrica
  21. Jozef Ďurajka, Bratislava
  22. Martin Fides, Hviezdoslavov
  23. Branislav Hantak, Bratislava
  24. Ivan Tóth, Horné Orešany
  25. Katarína Revayova, Nitra
  26. Martin Turček, obec Krásno
  27. Martin Horčík, Bratislava
  28. Michal Stehlík, Nová Baňa, Svetielko nádeje
  29. Miroslav Pokrievka, Martin
  30. Michal Kacko, Nové Zámky
  31. Michal Šranc, Žilina
  32. Tomáš Wiebauer, Bratislava
  33. Vincent Sýkora, Obyce
  34. Jaroslav Španko, Bánovce nad Bebravou
  35. Matej Šujan, Bratislava
  36. Marek Marťák, Bratislava
  37. Petra Laky, Most pri Bratislave
  38. Martin Horniak, Bratislava
  39. Pavol Ondruška, Ivanka pri Dunaji
  40. Marian Pavuk, Levice
  41. Václav Lys, Kopřivnice
  42. Marian Zavecky, Veľký Šariš
  43. Lukas Masar, Hruba Borsa
  44. Branislav Mišovič, ŽILINA
  45. Jozef Šimončič, Stupava
  46. Slavomir Slezák, Stupava
  47. Karol Gajarsky, Pečeňady
  48. Peter Brestovansky, Bratislava
  49. Michal Repta, Brno
  50. Zuzana Marynčáková, Bratislava
  51. Branislav Prochádzka, Bratislava
  52. Tomas Hantabal, Bratislava
  53. Maros Tevec, Bratislava
  54. Michal Popelár, Bratislava
  55. Andrej Palko, Martin
  56. Veronika Čviriková, Bratislava
  57. Miroslav Klačanský, Solčany
  58. Juraj Stancik, Levice
  59. Marián Bugoš, Turčianske Teplice
  60. Martin Seker, Bratislava
  61. Peter Pasztor, Martin
  62. Patrik Hrotek, Horná Ves
  63. Tomáš Chudík, Bratislava
  64. Ladislav Halasz, Bratislava
  65. Martin Mikláš, Bratislava
  66. Igor Hrebíček, Trnava
  67. Milos Halecka, Banská Štiavnica
  68. Vladimír Kaštier, Bratislava
  69. Andrej Šoltýs, Bratislava

 

Aktualizované: 20.2.2019 o 15:00