Ultra lanovka | Výzva
19
page,page-id-19,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

HORSKÍ BEŽCI VYZÝVAJÚ BRATISLAVU A SLOVENSKO

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 18. apríla sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku.

Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať.

Štartovný poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartovný poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

Registrácia ultra bežcov pre rok 2020 bude spustená 1.11.2019.

 

PODPORTE BEŽCOV

Podpor n.o. PLAMIENOK prenajatím nôh bežca…

V štartovej listine si vyberiete bežca, ktorého chcete podporiť a motivovať a za každé jeho odbehnuté kolo, prispejete n.o. PLAMIENOK rovnakou čiastkou.

Príklad: vyberiem si bežca so štartovým číslom 45. Na každé jeho kolo prisľúbim príspevok vo výške 1 EURA, ak tento bežec zabehne 20 kôl, pošlem príspevok vo výške 20 EUR na online zbierku

Plamienok.sk, kde do poznámky uvediem číslo bežca, ktorého som podporil.

 

VYSKÚŠAJTE SI ATMOSFÉRU HORSKÉHO BEHU NA VLASTNEJ KOŽI!

Tak ako po minulé roky, aj tento rok si budete môcť vyskúšať trať ultralanovky na vlastnej koži. Pridať sa môžu teda aj tí, ktorým čas alebo kondícia nedovolí zúčastniť sa behu na celých 24 hodín. Za dobrovoľný príspevok v stane časomiery obdržíte kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Po každom kole si v stane časomiery dáte kartičku označiť. Keď budete mať kartu celú vyplnenú, alebo po prejdení kola, dvoch, troch… už ďalej nepôjdete, kartu odovzdáte do stanu časomiery. Tieto kolá budú zapísané vo výsledkovej listine v kategórii dobrovoľní bežci. Ak je vám 5 kôl málo a zvládnete aj viac, môžte túto možnosť využiť aj opakovane.

kartička

 

PRÍĎ NÁS POVZBUDIŤ!

Príď 18. apríla 2020 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody! Lanovka bude v tento deň premávať zdarma. Ušetrené peniaze však môžte vhodiť do pokladničiek plamienka, ktoré budú na oboch nástupištiach.

 

FINANČNÉ DARY!

Ak sa nemôžeš osobne zúčastniť a chcel by si prispieť, môžeš tak urobiť pomocou výzvy na portáli Plamienok.sk.

 

Pomôž vyzbierať pre detský hospic PLAMIENOK ešte viac!