Ultra lanovka | Výzva
19
page,page-id-19,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

HORSKÍ BEŽCI VYZÝVAJÚ BRATISLAVU A SLOVENSKO

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 14. apríla sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku.

Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať.

Celý štartový poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartový poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

 

VÝZVA PRVÁ

KILOMETRE – PREDBEHNITE NÁS!

Príď 14. apríla 2018 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez zadarmo lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody!

1 jazda lanovkou jedným smerom = 1 kilometer. Najazdite s priateľmi za 8 hodín na lanovke viac kilometrov ako dovedna odbehnú bežci pod lanovkou po dobu 24 hodín!

 

VÝZVA DRUHÁ

FINANČNÉ DARY – PREDBEHNITE NÁS!

Posielaj 14. apríla 2018 prázdne darovacie SMS-ky v hodnote 3,- € za 1 SMS na číslo 855. Pomôž vyzbierať pre detský hospic PLAMIENOK ešte viac! Vyzbieraj spoločne so zvyškom Slovenska sumu, ktorá bude vyššia ako tá, ktorú sa podarí vyzbierať horským bežcom priamo na podujatí. Finančne môžeš prispieť v ten deň aj dobrovoľným poplatkom za jazdu lanovkou na Kolibe.

Oba údaje o najazdených a nabehaných kilometroch ako aj informácie o stave finančnej zbierky budú zverejnené na tejto webovej stránke.

 

PODPORTE AJ BEŽCOV

VYSKÚŠAJTE SI ATMOSFÉRU HORSKÉHO BEHU NA VLASTNEJ KOŽI!

Pre veľký úspech v minulom roku sme počet voľných prenosných čipov zvýšili na 100. Je to 5 násobok pôvodného množstva! Tieto čipy si za dobrovoľný príspevok do finančnej zbierky môže 14. apríla požičať každý v ktorúkoľvek dobu na maximálne 5 kôl. Kilometre z tohto behu sa pripočítajú na stranu bežcov. Pridať sa môžu teda aj tí, ktorým čas alebo kondícia nedovolí zúčastniť sa behu na celých 24 hodín. Čipy na zapožičanie budú k dispozícii v občerstvovacom depe na hornej stanici lanovky.