HORSKÍ BEŽCI VYZÝVAJÚ

V posledných minútach pred polnocou, pred začiatkom dňa 06. apríla 2024, sa zíde skupina ultra bežcov pri hornej stanici lanovky na bratislavskej Kolibe, aby s úderom polnoci vyrazila na 3 km lesný okruh s náročným stúpaním priamo popod lanovku.

Každý z ultra bežcov sa v nasledujúcich 24 hodinách pokúsi tento okruh absolvovať toľkokrát, koľko len bude vládať.

Štartovný poplatok bežcov je súčasťou finančnej zbierky pre n.o. Plamienok. Minimálny štartovný poplatok ultra bežca je 100,- €. Horná hranica poplatku nie je určená.

Registrácia ultra bežcov pre rok 2024 je uzavretá.

PODPORTE BEŽCOV

Podpor n.o. PLAMIENOK prenajatím nôh bežca

V štartovej listine si vyber bežca, ktorého chceš podporiť a motivovať a za každé jeho absolvované kolo, prispej n.o. PLAMIENOK rovnakou čiastkou.

Príklad: vyberieš si bežca so štartovým číslom 45. Na každé jeho absolvované kolo prisľúbiš finančný príspevok vo výške 1 EURA, ak tento bežec absolvuje 20 kôl, pošleš príspevok vo výške 20 EUR na online zbierku Plamienok.sk, kde do poznámky uvedieš číslo bežca, ktorého si podporil.

Verejný prísľub:

Tu nájdeš formulár na zaevidovanie tvojho prísľubu.

Tu nájdeš zoznam podporovateľov a výšku ich príspevkov. (čoskoro)

VYSKÚŠAJTE SI ATMOSFÉRU HORSKÉHO BEHU NA VLASTNEJ KOŽI!

Tak ako v prechádzajúcich ročníkoch, aj tento rok si budete môcť vyskúšať trať Ultralanovky na vlastnej koži. Pridať sa môžu teda aj tí, ktorým čas alebo kondícia nedovolí zúčastniť sa behu na celých 24 hodín. Za dobrovoľný príspevok v stane časomiery obdržíte kartičku, ktorá je na maximálne 5 kôl. Po každom kole si v stane časomiery dáte kartičku označiť. Keď budete mať kartu celú vyplnenú, alebo po prejdení kola, dvoch, troch… už ďalej nepôjdete, kartu odovzdáte do stanu časomiery. Tieto kolá budú zapísané vo výsledkovej listine v kategórii dobrovoľní bežci. Ak je vám 5 kôl málo a zvládnete aj viac, môžete túto možnosť využiť aj opakovane.

kartička

PRÍĎ NÁS POVZBUDIŤ!

Príď 06. apríla 2024 na bratislavskú Kolibu a od 10:00 do 18:00 sa odvez lanovkou ponad hlavy bežcov. Priveď rodinu, priateľov, kolegov, známych… Urobte si pohodový a užitočný výlet do prírody! Pri nástupe na lanovku stretneš našich dobrovoľníkov s pokladničkami, do ktorých budeš môcť prispieť pre n.o. Plamienok.

FINANČNÉ DARY!

Ak sa nemôžeš osobne zúčastniť a chcel by si prispieť, môžeš tak urobiť pomocou zbierky na portáli Plamienok.sk.

Pomôž vyzbierať pre detský hospic PLAMIENOK ešte viac!